Czy warto skorzystać z usługi brafitterki?

Podobno jednym z najprzyjemniejszych momentów w życiu kobiety jest ten, kiedy po ciężkim dniu wraca do domu i może w końcu zdjąć stanik… Ale czy na pewno powinno tak być?

Jeżeli przez cały dzień marzysz jedynie o pozbyciu się biustonosza, istnieje spora szansa, że ten element bielizny został źle dobrany. To sprawia, że jest Ci niewygodnie, a sylwetka nie prezentuje się zbyt dobrze. Ale to nie jedyne niedogodności łączące się z noszeniem niedopasowanego biustonosza. Źle dobrany stanik stwarza również zagrożenie dla Twojego zdrowia! Niedopasowany biustonosz uciska przeponę i płuca, co przekłada się na problemy z oddychaniem i związane z tym bóle głowy, czy nawet – niestrawność. Dodatkowo źle dobrany stanik to prosty sposób na nabawienie się wad postawy i problemów z kręgosłupem.

Na początku trochę statystyki – podobno ponad 90% polskich kobiet nosi źle dopasowane biustonosze. I nie chodzi tutaj jedynie o rozmiar. Kobiece biusty różnią się między sobą nie tylko wielkością, ale również kształtem, obwodem czy w końcu – jędrnością. Dlatego stanik powinien być odpowiednio dopasowany zarówno do naszego stroju, jak i stylu życia, wieku i przede wszystkim wspomnianego już rozmiaru. Przy tylu detalach, o których należy pamiętać, wybór stanika może jawić się jako czarna magia. Dlatego po pierwszy biustonosz idealny warto wybrać się do dobrego salonu, gdzie będziesz mogła skorzystać z usług brafitterki, czyli osoby, która o stanikach i kobiecych biustach wie wszystko!

Odpowiednio dobrany stanik ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia, ale nie tylko! Obdarzony prawidłową podporą biust będzie się pięknie prezentował, co przełoży się na nasz doskonały wygląd, a tym samym lepszą samoocenę. Warto też wspomnieć, że prawidłowo dopasowany biustonosz to również ogromne ułatwienie pracy fotografa. Wysokiej jakości i starannie dobrana bielizna sprawdzi się zarówno podczas sesji buduarowej, gdzie podkreśli atuty modelki, a zamaskuje ewentualne niedoskonałości, jak i biznesowej – modelując sylwetkę i tym samym poprawiając postawę kobiety pozującej do zdjęć.

Jak zatem widać, korzystanie z porad brafitterki ma bardzo wiele zalet i żadnych wad, a elegancka bielizna dopasowana do naszych potrzeb będzie doskonałą inwestycją w piękniejszy wygląd, lepsze samopoczucie oraz zdrowie!

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Scroll to top