PASSION – mieszanka olejków eterycznych doTERRA

Ostatnio w prezencie zażyczyłam sobie olejek eteryczny, a raczej mieszankę olejków eterycznych, którego zapach bardzo mi się spodobał. Takie prezenty choć nie są niespodzianką, to są przecudowne bo wykorzystywane w 100%. Poczułam miętę do tego olejku i wiedziałam, że muszę go mieć i to jak najszybciej. A ja tak mam, że jak obiorę sobie jakiś cel, na którym bardzo mi zależy, to zawsze go osiągam 😀 No i oto on, Passion! Przyszedł akurat wtedy gdy byłam na skraju rozważań związanych z zawodem i swoją pasją. Wierzę, że nie bez powodu przyszłam po niego. Tak więc dla zainteresowanych wrzucam kilka słów o tej mieszance. Mam nadzieję, że zainspiruje Cię do tego by wesprzeć się nim w podobnej sytuacji albo wielu innych związanych z pasją, jej odkrywaniem czy szukaniem odwagi i szczęścia w życiu.

Skład: Kardamon, Cynamon, imbir, Drzewo Sandałowe, Jaśmin, Damiana

Duża powtarzalność choćby nawet dobrych rzeczy, może z czasem stać się przewidywalna i nudna. Inspirująca mieszanka olejków eterycznych Passion pomaga na nowo rozbudzić emocje w Twoim życiu. Z mieszanką Passion, która rozpala uczucia ekscytacji, pasji i radości, znajdziesz odwagę, by spróbować czegoś nowego, jak również odkryjesz nową radość z obecnych błogosławieństw w Twoim życiu.

Olejki zawarte w tej mieszance (cynamon, imbir, drzewo sandałowe, jaśmin i Damiana) to naturalne afrodyzjaki. Kiedy ich użyjesz, zrobi się gorąco!

JAK PASSION DZIAŁA NA EMOCJE?

Passion została stworzona z myślą o osobach, którym brakuje wewnętrznej pasji. Jest pomocny dla tych, którzy uwikłali się we wzorce samozaparcia lub reżimu. Przepracowanie i nadmierna powaga może przytępić wrażliwość i emocje. Kiedy jesteś obciążona pozbawionym radości poczuciem obowiązku, Passion zachęci Cię do większej zabawy i spontaniczności. Uczy, że życie to coś więcej niż praca i obowiązek.

Passion zachęca do podejmowania ryzyka, śmiałego stawiania czoła swoim lękom i uwolnienia się od ograniczeń, które na siebie nakładamy. Wzywa do wykorzystania swojej kreatywności i wyobraźni w celu spełnienia prawdziwych życiowych pragnień. Krótko mówiąc, kiedy życie stało się nudnym zestawem rutyn i obowiązków, Passion przypomina o ponownym odkryciu wewnętrznej pasji.

Inne zastosowania:
Depresja, równowaga hormonalna, menopauza, dyskomfort PMS, perystaltyka jelit.

Apatia i uczucie znudzenia
Wdychaj 1-2 krople z dłoni, lub/i dyfuzuj.

Niski popęd seksualny
Nałóż 1-2 krople z olejem nośnym na punkty pulsacyjne lub użyj rozcieńczonego do masażu.

Problemy z trawieniem
Nałóż 1-2 krople na punkty refleksyjne żołądka lub rozcieńczony na brzuch.

Afrodyzjak
Nałóż 1-2 krople na punkty pulsacyjne.

Spowolnienie trawienia
Nałóż 1-2 krople z olejem nośnym na brzuch.

Brak kreatywności
Dyfuzuj 5-10 kropli.

Wypróbuj mieszanki z Passion:

Zainspiruj się! - mieszanka do dyfuzora:
1 kropla Passion
2 krople Bergamot (Bergamotka)
3 krople Lime (Limonka)
Połącz składniki i rozpyl o poranku, aby rozpocząć dzień z energią i entuzjazmem.

Mieszanka dająca flow:
10 kropli Passion
7 kropli Ylang Ylang
12 kropli Frankincense (Kadzidło)
15 kropli Tangeryne (Mandarynka)
Połącz olejki w 10 ml butelce z kulką i uzupełnij frakcjonowanym olejem kokosowym.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Scroll to top